Wesela w Sali Tarasowej

Niezapomniane wesela w wyjątkowym miejscu

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, planowany długimi miesiącami i wyczekiwany przez lata. Doskonale więc zdajemy sobie sprawę jak ważne dla Pary Młodej jest to aby był perfekcyjny. Na magie dnia ślubu składa się wiele czynników, ale najważniejszym z nich jest profesjonalizm osób, które są odpowiedzialne za obsługę święta Państwa Młodych, a organizując przyjęcie weselne w naszej Sali Tarasowej Przybyszówka możecie być o nim przekonani!

 

Dzień wesela poprzedza szczegółowe planowanie każdego detalu, który wykonują nasi pracownicy wraz z Parą Młodą. Szczegółowo ustalamy skład menu oraz sposób jego wyserwowania – czy życzycie sobie aby dania były serwowane do stołów czy w formie szwedzkiego bufetu, jakie mają być przystawki, ciasta, dodatki i inne szczegóły dotyczące jedzenia i picia. Ustalamy również szczegóły dotyczące wystroju i ustawienia sali, podłączenia się DJ’a lub zespołu weselnego, a także w których momentach będzie potrzebne wsparcie naszej obsługi. Ułożenie szczegółowego planu wesela pozwala nam zrealizować je od A do Z, a Wam daje spokój, że wszystko będzie dokładnie tak jak sobie zaplanowaliście.

 

Działamy na rynku weselnym już od wielu lat, co zaowocowało wieloma kontaktami z innymi podwykonawcami. Chętnie damy Wam kontakt do zaprzyjaźnionych kamerzystów, fotografów, wodzirejów czy animatorów dla dzieci. Macie wystarczająco dużo stresu związanego ze wszystkim wokół dnia ślubu i chociaż w ten sposób Was odciążymy. Stawiamy bowiem na kompleksowość w organizacji przyjęć i pełną personalizację, tak aby wesele w Sali Tarasowej Przybyszówka było Wasze przez wielkie W!

Numer telefonu

E-mail

Adres

ul. Narutowicza 32
05-230 Kobyłka

Sala dostosowana do Waszych potrzeb

W naszej Sali Tarasowej Przybyszówka otrzymacie wszystko czego potrzebujecie do tego abyście zarówno Wy jak i Wasi Goście bawili się świetnie i komfortowo od momentu przybycia do sali do zakończenia imprezy.

Wielkość sali pozwala na organizację przyjęcia nawet do 200 osób, jednak z powodzeniem organizujemy również mniejsze przyjęcia, wydzielając część sali lub zagospodarowując nieużywaną aktualnie część. Jesteśmy fachowcami od eventów! Zaczynamy od ułożenia indywidualnego menu, które uwzględnia wszystkie zapotrzebowania Wasze i Waszych Gości – takie jak upodobania, wegetarianizm, alergie. 

Posiadamy zamykany i strzeżony parking, a na górze budynku znajdują się pokoje noclegowe w których możesz zakwaterować swoich gości, jak również wynająć apartament małżeński gdzie odpoczniecie po najważniejszej nocy w życiu.

do 0
Gości pomieści nasza sala
0
przestrzeni

Piękny wystrój specjalnie dla Was

Nierozerwalną częścią naszej oferty organizacji wesel w Sali Tarasowej Przybyszówka jest indywidualna dekoracja sali, która wykonywana jest przez profesjonalną florystkę. Szczegóły oraz plan na dekorację ustalamy indywidualnie z Parą Młodą i staramy się spełnić każde ich marzenie. Doskonale bowiem wiemy, że to ich dzień i ich święto dlatego chcemy aby było tak w każdym aspekcie, również wizualnym.


Zawsze chcemy ustalić motyw przewodni do którego będą pasowały wszystkie dekoracje sali – kwiaty, świeczniki, obrusy, skirting’i itd. Dodatkowo stawiamy na wiele małych detali, które jako suma tworzą niezapominany efekt – takie jak napisy ledowe czy kącik miłości.


Jeżeli takie jest życzenie Państwa młodych, pomagamy również zorganizować dodatkowe elementy, które z pewnością przypadną do gustu Waszym Gościom, a dla Was uczynią ten wieczór jeszcze bardziej niezapominany, m.in. fotobudka czy bar mobilny.


Podczas kontaktu z nami proszę, powiedzcie nam jak chcecie aby wyglądała sala podczas Waszego wesela, a my zawrzemy to w indywidualnej ofercie.

Galeria zdjęć