Imprezy Okolicznościowe w Sali Tarasowej

Wyjątkowa celebracja imprez okolicznościowych

Podstawa działalności prowadzonej przez nasza salę jest organizacja niezapominanych wesel. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że wesela nie są jedynym ważnym dniem w życiu, który wiąże się z przyjęciem i celebrowaniem go w gronie rodziny i przyjaciół. Niezależnie o jakiej okazji jest mowa – czy będzie to chrzest dziecka, pierwsza komunia święta, osiemnaste lub czterdzieste urodziny czy też jubileusz rocznicy ślubu. Wszystkie z wymienionych okazji oraz wiele, wiele innych zasługują na specjalną i profesjonalną organizację i oprawę a te właśnie zapewniamy podczas organizacji imprez okolicznościowych w Sali Tarasowej Przybyszówka.

 

 

Proces organizacji rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji z organizatorem wesela, podczas których ustalamy jego szczegóły. Jakie ma zostać podane menu, ile ciepłych dań i w jakiej formie mają zostać wyserwowane. Jakie i w jakiej ilości mają zostać podane przystawki. Jakie napoje oraz alkohole interesują gości. W którym miejscu i w jaki sposób mają zostać podłączeni DJ lub zespół, który poprowadzi zabawę. Te wszystkie kwestie ustalamy i spisujemy w ścisłym planie przyjęcia, który następnie skrupulatnie od A do Z realizujemy, tak, aby organizator w dniu imprezy mógł zająć się swoimi gośćmi i zabawą z nimi i miał pewność, że nasi pracownicy zadbają o to aby jego event przebiegł bez zakłóceń.

Numer telefonu

E-mail

Adres

ul. Narutowicza 32
05-230 Kobyłka

Sala dostosowana do Waszych potrzeb

W naszej Sali Tarasowej Przybyszówka otrzymacie wszystko czego potrzebujecie do tego abyście zarówno Wy jak i Wasi Goście bawili się świetnie i komfortowo od momentu przybycia do sali do zakończenia imprezy.

Wielkość sali pozwala na organizację przyjęcia nawet do 200 osób, jednak z powodzeniem organizujemy również mniejsze przyjęcia, wydzielając część sali lub zagospodarowując nieużywaną aktualnie część. Jesteśmy fachowcami od eventów! Zaczynamy od ułożenia indywidualnego menu, które uwzględnia wszystkie zapotrzebowania Wasze i Waszych Gości – takie jak upodobania, wegetarianizm, alergie. 

Posiadamy zamykany i strzeżony parking, a na górze budynku znajdują się pokoje noclegowe w których możesz zakwaterować swoich gości, jak również wynająć apartament małżeński gdzie odpoczniecie po najważniejszej nocy w życiu.

do 0
Gości pomieści nasza sala
0
przestrzeni

Piękny wystrój dostosowany do okazji

Tym co wyróżnia naszą ofertę organizacji imprez okolicznościowych w Sali Tarasowej Przybyszówka jest niewątpliwie możliwość indywidualnej dekoracji sali, którą wykonuje profesjonalna florystka. Dobiera ona wszystkie elementy dekoracje – kwiaty, świeczniki, obrusy, skirting’i itd. – tak aby pasowały one do siebie nawzajem, do wizji organizatora jak również charakteru przyjęcia. Zawsze chcemy ustalić motyw przewodni do którego będą pasowały.


Każdy ma jakąś wizję celebracji swojego święta – urodzin, chrzcin, komunii czy jubileuszu – dlatego chcemy zrobić wszystko, aby wizja ta była zrealizowana w każdym – również wizualnym – aspekcie i aby przyjęcia tego na długo nie zapomniał zarówno organizator jak i jego goście.


Podczas kontaktu z nami proszę, powiedz nam jak chcesz aby wyglądała sala podczas Twojego przyjęcia a my zawrzemy to w indywidualnej ofercie.

Galeria zdjęć